פרופיל החברה

    חברת שלום את נתן הינה חברת יזמות ובניה מהוותיקות והיציבות בענף הבניה הפרטית, הציבורית והמסחרית בישראל. החברה הוקמה בשנת 1989 ומאז מתמחה בייזום ובנייה של בנייני מגורים, מבני ציבור, מסחר ומוסדות חינוך ברחבי ישראל.

    בבסיס החזון של חברת שלום את נתן עומדים מקצועיות, מחוייבות ,יכולות ביצוע וידע רב אשר נצבר במהלך השנים וכמובן, אהבה גדולה למקצוע וללקוחותיה הנאמנים – מרכיבים המהווים את הבסיס האמיתי לפריחתה של החברה.

    חברת שלום את נתן רשומה אצל רשם הקבלנים בסיווג בלתי מוגבל וחברה בהתאחדות בוני הארץ של תל-אביב. מיום הקמתה מעסיקה החברה צוות ניהולי מהשורה הראשונה, מהנדסי ביצוע, מנהלי עבודה וקבלני משנה אשר נבחרים בקפידה והינם מהמובילים בענף. החברה מקפידה על שיתוף פעולה עם משרדי אדריכלים מהשורה הראשונה, הפועלים לצידה, למיצוי הפוטנציאל של כל פרויקט ופרויקט.

    החברה מיישמת את שיטות הבניה המתקדמות ביותר בתחום הבניה בישראל ומטמיעה את עקרונות הבנייה הירוקה בפרויקטים בביצועה ומציבה סטנדרטים חדשים של הישגים ואיכויות עבור לקוחותיה.

    חברת שלום את נתן מורכבת מאנשים שאוהבים לבנות. החברה מושתתת על ערכים של משפחה, יחס אישי בלתי מתפשר ושימת דגש על פרטים גדולים וקטנים לצד מקצועיות ואמינות. שלום את נתן רואים בשיתוף הפעולה בין הצוותים השונים בחברה נדבך מהותי להצלחה.